Zespół

KASIA RYCHLIK

SZEFOWA STREFY SPADOCHRONOWEJ

To ona wszystko ogarnia, organizuje i czuwa nad tym, żeby skoki odbywały się bezpiecznie i w jak najfajniejszych warunkach dla klientów, skoczków i pilotów.

BARTEK KONOPKA

SZEF PILOTÓW

Szef szkolenia Ośrodka Szkolenia Lotniczego Targor Flight Club oraz pilot liniowy PPL LOT latający Boeinigiem 787 Dreamliner. Miłośnik latania małego i dużego, dbający o profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych lotów.

MICHAŁ SIEŃCZUK

TANDEM PILOT, KAMERZYSTA

Od najmłodszych lat entuzjasta spadochroniarstwa. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu skoków. Doskonały organizator szkoleń uzupełniających dla skoczków w spadaniu i lataniu na otwartej czaszy. W wolnych chwilach skacze FreeFly, Swoop, Track.

GRZEGORZ SZUSTA

instruktor spadochronowy - AFF, TANDEM PILOT

W sporcie od ponad 10 lat podczas których wyszkolił wielu skoczków i zdobył uznanie wielu pasażerów. Uczestnik rekordu Polski RW- 70 i RW-100. W wolnych chwilach skacze FreeFly, Swoop, Track.

PRZEMYSŁAW TRYKOSZKO

KAMERZYSTA

Zajmuje się wykonywaniem filmów i zdjęć ze skoków. Uśmiechnięty i w dobrym humorze potrafi zawsze rozładować, każde napięcie przed skokiem. Zachwycisz się jego jakością filmu i zdjęć z powietrza. W wolnych chwilach skacze Track i Swoop.

SŁAWOMIR SIEŃCZUK

instruktor spadochronowy - AFF, TANDEM PILOT, RIGGER

Od najmłodszych lat związany ze spadochroniarstwem. Prowadzi szkolenia spadochronowe oraz wykonuje skoki w tandemie, którymi zaraża wielu ludzi. Zawsze gotowy aby pomóc innym skoczkom oraz zadba o Twój sprzęt spadochronowy.

ERYK SINICA

Pilot samolotowy zawodowy i instruktor samolotowy

Jak nie lata z uczniami to wyrzuca skoczków z naszej Cessny 206 „Smoczycy”

samolot