Kim jesteśmy?

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia lotniczego z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług lotniczych.
Działamy na lotnisku Grądy znajdującym się ok. 80 km od Warszawy w pobliżu Ostrowi Mazowieckiej przy drodze ekspresowej S8.
Nasz cel to zapewnić maksimum emocji dla wszystkich pragnących przeżyć podniebną przygodę przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Dlatego działamy w oparciu o certyfikat ośrodka szkolenia lotniczego, certyfikat organizacji obsługowej oraz certyfikat organizacji zarządzania ciągłą zdatnością do lotów statków powietrznych.

Historia

Ośrodek lotniczy Targor Flight Club powstał w roku 2008 na nieużytkowanym lotnisku Grądy, założonym pierwotnie jako baza przeciwpożarowa Lasów Państwowych.

Zaczynaliśmy od podstawowych szkoleń lotniczych, by w kolejnych latach działalności rozwijać się, poszerzając sukcesywnie ofertę obejmującą zawodowe szkolenia samolotowe, loty widokowe oraz zapoznawcze.

Obecnie jesteśmy jednym z niewielu ośrodku w kraju posiadających pełną ofertę na szkolenia samolotowe, od zera do pilota zawodowego oraz wszystkie uprawnienia wymagane do ubiegania się o pracę w liniach lotniczych.

Doświadczenie

Od początku naszej działalności wyszkoliliśmy ponad 800 pilotów zarówno na poziomie podstawowym, jaki i zawodowym.
Nasi piloci samolotowi posiadają zazwyczaj oprócz licencji zawodowych również uprawnienia instruktorskie.
System Jakości jakim objęliśmy naszą działalność lotniczą gwarantuje stały nadzór nad wewnętrznymi szkoleniami prowadzonym dla utrzymania najwyższych standardów i podnoszenia kwalifikacji pilotów.

pilot

Certyfikaty

samolot